top of page

مابه قدرت تجارت جهانی در موفقیت اعتقاد داریم

دریافت ویزای طلایی اسپانیا

ایده اصلی شرکت ما بنیان گذاری و ساخت ارتباطات و موقعیت های تجاری موفق بین دو کشورتاریخی و ایران و اسپانیاست.

 

 

 

هدف ماکمک به ساخت و اشاعه روابط بین المللی وآغاز کسب و کار و تجارت در بازار اقتصادی اسپانیاست که اجازه رشد به هر دو طرف اقتصادی قرارداد با در نظر گرفتن قوانین تجاری کشوراول ودوم و تغییر محلیت شرکا را می دهد.

ما اعتقاد داریم پس از توافق برنامه هسته ای و رفع محدودیت های اقتصادی از ایران فرصت منحصر بفردی برای آغازموفقیت در موقعیت های تجاریست و ما مفتخریم تا شما را در این راه از آغاز تا پایان همیاری کنیم.

ویزای طلایی اسپانیا  یکی ازبهترین و جالبترین شیوه های  دریافت اقامت اسپانیا برای شما و خانواده شماست. با خرید ملک    ( قیمت پایه پانصد هزار یوروبه اضافه هزینه ثبت اسناد ومدارک ) شما رادر تمامی مراحل همراهی میکنیم تا از هزینه های رفت و آمد بین دو کشورو اقدامات قانونی ثبت مدارک کاسته شود و به سریعترین وراهترین شکل ممکن اقامت خود و خانواده درجه یک (همسرو فرزندان) خود در اسپانیا را دریافت کنید.

۱. وکلای ما شما را با نظارت کارشناسان ملک در انتخاب بهترین ویلاهاوآپارتمانهای زیبا و لوکس در زیباترین نقاط اسپانیامانند: پالما مایورکا ،ایبیتزا، جزایر قناری  ،ماربیلا ،بارسلونا ،مادرید و.... همکاری میکنیم.

۲. تضمین میکنیم که رای نهایی انتخاب ملک، پس از دریافت جزییات اطلاعات ،عکس ها و مشخصات و...  با شماست. (در حالی که شرکت هیچ تعهدی در اخذ ویزا قبل از خرید ملک برای متقاضی ندارد و اقدامات برای کسب ویزا فقط از زمان امضای قرار داد از طرف وکیل شما با فروشنده ملک آغاز میگردد)

۳.از اولین قدم تنظیم قرارداد، خرید ملک ،پرداخت بهای ملک (پرداخت مستقیم به فروشنده ملک از طریق ترانسفر بین بانکی زیر نظر وکیل ) ، ثبت قرار داد در دفتر اسناد رسمی، پرداخت هزینه ثبت اسناد، به اجرا گذاشتن پرونده اخذ اقامت و اقدام به اجرا گذاشتن پرونده شهروندی پس از پنج سال اقامت در اسپانیا پس از امضای وکالت نامه در سفارت اسپانیا در تهران، وکیل شما همراه و مدافع منافع شما در اسپانیاست.

 

                                                         

 

 

ما معتقدیم که این بهترین زمان برای شروع موفقیت است.

bottom of page